Item No: OL1BU35Z4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
Price range: $2.68 through $3.17









Item No: OL1BU35Z4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 0468ys Love Devil's Eye + Box Chain, 0471ys Devil's Eye + Box Chain, 0472ys Devil's Eye + Box Chain, 0473ys Devil's Eye + Box Chain, 0470ys Devil's Eye + Box Chain, 0469ys Devil's Eye + Box Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.