Item No: OLWKH1F4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
Price range: $1.80 through $2.04








































Item No: OLWKH1F4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | Green Aventurine Gold, Green Aventurine Silver, Blue Gold Silver, Blue Dot Gold, Protein Gold, Pink Crystal Gold, Pink Crystal Silver, White Crystal Gold, White Crystal Silver, Peacock Silver, Tigereye Gold, Tigereye Silver, Obsidian Gold, Lansong Silver, Red Jasper Silver, Green Gold, Protein Silver, Obsidian Silver, Amethyst Gold, Amethyst Silver |
| Size | Lucky Tree Water Drops (Including Leather Rope) 13.5G, Lucky Tree Water Drop (Light Pendant) 11.5G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.