Item No: OLY6HP34
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 2g |
$0.79



Item No: OLY6HP34
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.