Item No: OL1XENS0J
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Magnetic Material, Copper |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Rings, Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $2.93 through $8.15






Item No: OL1XENS0J
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Magnetic Material, Copper |
| Occasion | Casual, Holiday |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Rings, Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Suit, Rings, Bangle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.