Item No: OL1FIS2YS
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Flowers |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
Price range: $1.40 through $1.96






Item No: OL1FIS2YS
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Flowers |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.