Item No: OLKVD4LF
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
$1.65







Item No: OLKVD4LF
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Size | 1, 2, 3, 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.