Item No: OL1PFXDD9
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Office, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |


















Reviews
There are no reviews yet.