Item No: OL10LUVLF
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Glam, Luxurious, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 22g |






































Reviews
There are no reviews yet.