Item No: OLK0U8E7
| Pattern | U Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating, PVD Coated |
| Weight | 19g |
$2.67



Item No: OLK0U8E7
| Pattern | U Shape |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating, PVD Coated |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.