Item No: OLOB0BBN
| Style | Vacation |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Shell |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 6 | 51.9 |
| No. 7 | 54.4 |
| No. 8 | 57 |
$4.53






Item No: OLOB0BBN
| Style | Vacation |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Shell |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 6 | 51.9 |
| No. 7 | 54.4 |
| No. 8 | 57 |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.