Item No: OL1YH0M5D
| Style | Vacation, Ethnic Style, Beach |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.51



Item No: OL1YH0M5D
| Style | Vacation, Ethnic Style, Beach |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | KB0034 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.