Item No: OL55V5II
| Color | Rose Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Casual, Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $0.77 through $2.40










Item No: OL55V5II
| Color | Rose Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Casual, Elegant |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold Three Pairs of Inner Diameter 12-14-16mm, Steel Color Inner Diameter 14mm Outer Diameter 19mm, Gold Inner Diameter 14mm, Outer Diameter 19mm, Gold Inner Diameter 16mm, Outer Diameter 21mm, Gold Three Pairs of Inner Diameter 8-10-12mm, Gold Three Pairs of Inner Diameter 10-12-14mm, Gold Three Pairs of Inner Diameter 8-12-16mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.