Unisex Rectangle Earrings In 316 Stainless Steel With 14K Real Gold Plated PVD Coating And Zircon Inlay
Item No: OL17JUPJ0
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Surgical Steel, Hypoallergenic |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rectangle |
| Festival | Independence Day |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Indoor, Banquet, Daily, Carnival |
| Quantity | 1 Pair |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 2g |






















Reviews
There are no reviews yet.