Item No: OL1731M1A
| 6 | 51.9 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 57.0 |
| Style | Fashion |
| Design | Healing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | CIRCUMFERENCE(MM) |
Price range: $0.78 through $0.80





















Item No: OL1731M1A
| 6 | 51.9 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 57.0 |
| Style | Fashion |
| Design | Healing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | CIRCUMFERENCE(MM) |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | Mixed Size Mixed Ring Shank Colors, Mixed Size Mixed Gold Silver, Mixed Rose Gold, Mixed Black, Mixed Gold, Mixed Silver, Sanskrit Beads, Red Tiger Eye, Yellow tiger eyes, Green, Pattern, Tianhe, Pink crystal, Tiger-eye blue, Amethyst, Hongjin, Agate, Blue Sand, Custom Contact |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.