Item No: OL1GK3D7R
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlaid Zircon |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$1.72
























































Item No: OL1GK3D7R
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlaid Zircon |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | White, Gold |
| Size | One Size, A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, L, M, N, S, V, W, U, Y, J, O, P, Q, R, T, X, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.