Item No: OL1SC1WVF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Daily |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 16g |
Price range: $2.68 through $3.76



















Item No: OL1SC1WVF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Daily |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Style | Green Zirconia., Red Green Zirconia., Pink Zirconia., Pink Zirconia White, Green Zirconia. White, Blue Zirconia., Blue Zirconia. White, Red Colored Zircon., Red Colored Zircon. White, Pastel Colored Zircon., Pastel Zircon White, White Zirconia., White Zirconia. White, Red Zirconia., Red Zirconia. White, Red and Green Zirconia. White |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.