Item No: OLXEMU6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 4g |
$2.79



Item No: OLXEMU6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Necklace 40cm Extension Chain 5.5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.