Item No: OLMOCEEU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing, Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $2.55 through $3.57








Item No: OLMOCEEU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing, Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel 0.4*45 5cm Chain, Steel Color Red Oil 0.4*45 5cm Chain, Black 0.4*45 5cm Chain, Golden 0.4*45 5cm Chain, Golden Red Oil 0.4*45 5cm Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.