Item No: OLRB38
| Craft | Asymmetrical |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 4g |
$1.24
















Item No: OLRB38
| Craft | Asymmetrical |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Size | 213, 279, 357, 358, 359, 360, 366, 367, 216, 356, 369, 370, 368 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.