Item No: OLHHTW4I
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $1.12 through $1.42











Item No: OLHHTW4I
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | FZ001-Pink diamond, FZ003-Pink diamond, FZ007-Pink diamond, FZ010-Pink diamond, FZ012-Pink diamond, FZ004-Pink diamond, FZ013-Pink diamond, FZ014-Red Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.