Titanium Steel Hip-Hop Solid Color Plating Layered Necklaces
Item No: OL1QXTDGP
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 30g |
Price range: $0.57 through $2.54












Item No: OL1QXTDGP
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Style | 23d4122 round Snake Bone 37 5cm, 23C10122-Round Snake Bone 45 5cm, 2310122-a Set of |
| Color | Gold, Silver |
| Option | 23d4122 Blade 40 5cm Silver 3mm Wide, 23d4122 Blade 40 5cm Silver 4mm Width, 23d4122 Blade 40 5cm Gold 2.5mm Width, 23d4122 Blade 40 5cm Gold 3mm Width, 23d4122 Blade 45 5cm Gold 3mm Width |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.