Item No: OL1ED89FB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
Price range: $0.61 through $0.71







Item No: OL1ED89FB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Steel Color |
| Style | E007 Heart-Shaped Ear Wire, |
| Color | Steel Color |
| Model | E007 Heart-Shaped Ear Thread Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.