Item No: OLS7E39J
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eyebrow Nails |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry |
| Weight | 2g |
$0.88







Item No: OLS7E39J
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eyebrow Nails |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Titanium Natural Color Double-headed 3mm Drill |
| Size | 1.2*6mm, 1.2*8mm, 1.2*10mm, 1.2*12mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.