Item No: OL1LA7EL5
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Festival | 1 |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Business, Birthday, Festival |
| Classification | lip stud, Zircon Lip Stud |
| Weight | 2g |
Price range: $0.99 through $1.24





























































Item No: OL1LA7EL5
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Festival | 1 |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Business, Birthday, Festival |
| Classification | lip stud, Zircon Lip Stud |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver, Rose Gold |
| Size | 1.0x6x1.5mm, 1.2x6x1.5mm, 1.2x8x1.5mm, 1.0x6x3mm, 1.0x8x2.5mm, 1.0x10x2mm, 1.0x6x2mm, 1.0x8x2mm, 1.0x6x5mm, 1.0x6x2.5mm, 1.0x10x1.5mm, 1.0x6x4mm, 1.0x8x1.5mm, 1.0x10x2.5mm, 1.0x8x5mm, 1.0x8x4mm, 1.0x10x5mm, 1.0x8x3mm, 1.0x10x3mm, 1.0x10x4mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.