Three-dimensional Geometric Stud Earrings For Women, 304 Stainless Steel With 18K Real Gold PVD Coated Plating, 0.03µm-0.05µm Thickness
Item No: OL1IB0TRR
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Three-dimensional, Pleated, Hammered |
| Style | Classic Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Round |
| Festival | Independence Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Daily, Formal, Date, Honeymoon |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |
















Reviews
There are no reviews yet.