Item No: OLDPPUXH
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wine Glass |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$1.04





Item No: OLDPPUXH
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wine Glass |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 01 White K+matte Gold 7488, 02 White K+Matte Silver 5098 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.