Item No: OL1F0S1GF
| Design | Circle, Tassel, Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
Price range: $0.48 through $0.81











Item No: OL1F0S1GF
| Design | Circle, Tassel, Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | A four-star tassel ear buckle (white gold), One heart-shaped tassel ear buckle (white gold), One zircon tassel ear buckle (white gold), One round tassel ear buckle (white gold), One star tassel ear buckle (white gold), One zircon tassel earring (white gold), A zircon double chain ear buckle (white gold), A four-star diamond earring (white gold) |
| Size | Copper (one price) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.