Item No: OL1Q32LLU
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Paw Print |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Rose Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $1.07 through $5.07
![Rings / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-ca2d316bd9df7569a1b3ba60d00df8e1-300x300.webp)
![Ear Studs / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c939cd59ce9b6d23625b490131a10bf3-300x300.webp)
![Bracelets / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e062e48a8224f8d610b602b41fadeabd-300x300.webp)
![Necklace / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a18e91382816e37a0f2c98020c3e5730-300x300.webp)
![Suit / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-614f302b409db398b34cf547ba7ab0aa-300x300.webp)
![Rings / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-ca2d316bd9df7569a1b3ba60d00df8e1-300x300.webp)
![Ear Studs / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c939cd59ce9b6d23625b490131a10bf3-300x300.webp)
![Bracelets / [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e062e48a8224f8d610b602b41fadeabd-300x300.webp)
Item No: OL1Q32LLU
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Paw Print |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Rose Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Rings, Ear Studs, Bracelets, Necklace, Suit |
| Size | [Seiko Practice] White Copper Plated Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.