Item No: OL5AEXUS
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
Price range: $0.67 through $0.70








Item No: OL5AEXUS
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Style | 03kc |
| Color | Gold |
| Option | KC Gold a-730, White Ka-731, 01 Rose Gold DZ-346, 02 White K DZ-347 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.