Item No: OL1ANGC9Q
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Love, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Crystal, Artificial Pearls |
| Weight | 27g |
$2.39





Item No: OL1ANGC9Q
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Love, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Crystal, Artificial Pearls |
| Weight | 27g |
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Option | Pink, Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.