Item No: OL1IYQH35
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet |
| Weight | 8g |
Price range: $0.73 through $0.79





Item No: OL1IYQH35
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Anklet |
| Color | Gold |
| Option | Bracelets |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.