Item No: OL1OLVMPX
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Classification | Bangle |
| Weight | 16g |
Price range: $1.23 through $1.85


















































































Item No: OL1OLVMPX
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Classification | Bangle |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color B, Steel Color without Logo, Steel Color C, Steel Color E, Steel Color K, Steel Color L, Steel Color M, Steel Color O, Steel Color P, Steel Color R, Steel Color X, Steel Color Y, Steel Color Z, Steel Color a, Steel Color D, Steel Color F, Steel Color G, Steel Color H, Steel Color I, Steel Color J, Steel Color N, Steel Color Q, Steel Color S, Steel Color T, Steel Color U, Steel Color V, Steel Color W, Gold G, Gold H, Gold K, Gold O, Gold P, Gold T, Golden V, Gold X, Rose Gold C, Rose Gold E, Rose Gold F, Rose Gold G, Rose Gold H, Rose Gold I, Rose Gold M, Rose Gold N, Rose Gold O, Rose Gold P, Rose Gold T, Rose Gold U, Rose Gold V, Gold a, Gold B, Gold C, Gold D, Gold E, Gold F, Gold I, Gold J, Gold L, Gold M, Gold N, Gold Q, Gold R, Gold S, Gold U, Gold W, Gold Y, Gold Z, Rose Gold a, Rose Gold B, Rose Gold D, Rose Gold J, Rose Gold K, Rose Gold L, Rose Gold Q, Rose Gold R, Rose Gold S, Rose Gold W, Rose Gold X, Rose Gold Y, Rose Gold Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.