Item No: OLA0D75O
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.16 through $3.77










Item No: OLA0D75O
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Pure Heart Necklace, Little Golden Beans Necklace, Single Pearl Necklace, Irregular Pearl Necklace, Vintage Pearl Necklace, Fritillary Small Flower Necklace, Multiple Heart Clavicle Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.