Item No: OL18W0O8H
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
$2.92







Item No: OL18W0O8H
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | White Heart Shape Diamond Pendant Necklace, Black Heart Shape Diamond Pendant Necklace, Red Heart-Shaped Diamond Pendant Necklace, Green Heart-Shaped Diamond Pendant Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.