Item No: OLZQWAJ0
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
$0.90











Item No: OLZQWAJ0
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Red Heart-Tiger Eye, Red Heart-Pink crystal, Red Heart-Malachite, Red Heart-Redstone, Red Heart-Spot |
| Style | Red Heart-White and, Red Heart-Red and, Red Heart-Green |
| Color | Blue, Green, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.