Item No: OLX6U3NM
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
Price range: $2.07 through $3.31























Item No: OLX6U3NM
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Little Grass -, Four-leaf Clover -, Butterfly -, Heart -, Bow Tie -, Chrysanthemum -, Love -, Heart Ball -, Grass – |
| Color | Gold, Silver |
| Option | White Butterfly—Silver, White Butterfly A—Silver, White Butterfly A—Gold, Purple Butterfly—Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.