Item No: OL180W80Q
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
Price range: $1.24 through $3.20
























Item No: OL180W80Q
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | 1# Bracelet-Leaves, 4# Bracelet-Environmental Protection-Gold, 5# Bracelet-Environmental Protection-Silver, 43# Bracelet-Flower-Gold, 44# Bracelet-Flower-Silver, 10# Bracelet-Silver, 45# Bracelet-Micro Inlay-Green, 12# Bracelet-Square-Silver, 50# Bracelet-Green Heart, 51# Bracelet-Silver Water Drop, 7# Bracelet-Butterfly-Gold, 8# Bracelet-Butterfly-Silver, 36# Bracelet-Geometry-Gold, 37# Bracelet-Geometry-Silver, 14# Bracelet-Butterfly-Gold, 52# Bracelet-Pink Heart, 48# Bracelet-Gold, 49# Bracelet-Silver, 24# Bracelet-Leaf-Gold, 25# Bracelet-Leaf-Silver, 13# Bracelet-Love-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.