Item No: OLGUVUIF
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.74 through $1.67

















Item No: OLGUVUIF
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 3# Confession Love Letter Ring J0411, 8# Diamond Love Heart-Shaped Ring J0518, 24#J0463B, 4# Pink Zircon Ring J0433b, 25# Irregular Ring J0320, 10# Pink Diamond Love Heart-Shaped Ring J0528a, 23#J0463A, 27#J0334 Zircon Ring, 19# Double Layers Loving Heart Ring J0574, 29# J0771b Water Drop Gemstone Ring, 11# Pink Diamond Square Ring J0528b, 30# J0771c Pink Gemstone Ring, 32# J0769b Love Pink Diamond Ring, 31# J0769a Pink Diamond Square Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.