Item No: OLKZALI8
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit, Pineapple |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$1.26






Item No: OLKZALI8
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit, Pineapple |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | SL1784, SL1788, SL1785 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.