Item No: OLCO17R1
| Style | Sweet |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones, Artificial Pearls |
| Weight | 30g |
Price range: $1.73 through $4.84
























Item No: OLCO17R1
| Style | Sweet |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones, Artificial Pearls |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | 2# Silver Needle–Red Blue Strawberry Love Star, 50# Silver Needle-Golden Water Drop, 22# Silver Needle-Color Crystal, 59# Silver Needle-Real Gold Plating-Silver-Water Drop, 52# Silver Needle-Pink Butterfly, 10# Silver Needle-White Mesh Crystal Flowers, 11# Silver Needle-Black Mesh Crystal Flowers, 16# Silver Needle-Yellow Flowers, 17# Silver Needle–Pink Flowers, 15# Silver Needle-White Crystal Flowers, 21# Silver Needle-Pink Fishbone, 14# Silver Needle-Silver Diamond Flowers, 54# Silver Needle-Pink-Blue tassel, 46# Silver Needle-Silver Long Style Tassel, 43# Silver Needle-White U-Shaped Tassel, 19# Silver Needle-Cyan Butterfly, 23# Silver Needle-Pink Flower Bead Tassel, 60# Silver Needle-Real Gold Plating-Golden Butterfly, 57# Silver Needle-Silver round, 12# Silver Needle-Colorful Flowers, 48# Silver Needle-Black Rhombus Tassel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.