Item No: OLMGT0JP
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Daisy |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
$2.01







Item No: OLMGT0JP
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Daisy |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Xn015 Hulan |
| Style | Xn015 |
| Color | White, Pink, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.