Item No: OL1989764
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendants, Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.28 through $1.77





Item No: OL1989764
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendants, Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | X1282 Gold Powder Butterfly Necklace {Pendant Together} |
| Model | X1282 Gold Powder Butterfly Individual Pendant |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.