Item No: OL5CXOBN
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet, Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 6g |
Price range: $2.63 through $3.26





Item No: OL5CXOBN
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet, Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold Anklet, Xlh6163 Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.