Item No: OL5X5KZ9
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Healing, Pattern |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Business |
| Weight | 20g |
Price range: $1.23 through $1.29















Item No: OL5X5KZ9
| Style | INS Style |
|---|---|
| Design | Healing, Pattern |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Business |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Color | N, B, E, L, F, O |
| Size | Without Label, with Label |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.