Item No: OL14CWUNO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 25g |
Price range: $4.01 through $4.50





Item No: OL14CWUNO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Necklace, Bangle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.