Item No: OL145GGD1
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Honeymoon |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 17g |
$4.80



Item No: OL145GGD1
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Honeymoon |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold/Diamond Three Mobile Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.