Item No: OLBKVHK8
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $1.10 through $1.82






Item No: OLBKVHK8
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color A5-35, Gold A5-35, Rose Gold A5-35 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.