Item No: OL1O8PYR0
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye, Palm |
| Material | Stainless Steel, Crystal |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
$2.92








Item No: OL1O8PYR0
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye, Palm |
| Material | Stainless Steel, Crystal |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | XN194-2, XN194-3, XN194-4, XN194-5, XN194-6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.