Item No: OL1BO2ZLJ
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual, Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$2.85








Item No: OL1BO2ZLJ
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual, Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 1, Style 3, Style 4, Style 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.