Item No: OL1TPE9HG
| Color | White |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Weight | 3g |
$0.65
![Star and Moon Stud Earring [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-955f0b298c71f6a60f93fc9620bff5eb-300x300.webp)
![Star and Moon Stud Earring [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-955f0b298c71f6a60f93fc9620bff5eb-300x300.webp)
![Star and Moon Stud Earring [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-955f0b298c71f6a60f93fc9620bff5eb-300x300.webp)
Item No: OL1TPE9HG
| Color | White |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Star and Moon Stud Earring [White Gold Color]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.